"Kochaj i bądź kochany"

20:25

Cześć wszystkim!
           Prawdopodobnie niektórzy z Was wiedzą, że kilka dni temu obchodziłam swoje osiemnaste urodziny. Mam wrażenie, że każdy kolejny rok mija jeszcze szybciej niż poprzedni. To lekko przerażające, że każda sekunda ma znaczenie, a duża część nas marnuje ten czas. Bezsensowne przeglądanie internetu, spanie całymi dniami, oglądanie tych samych filmów kolejny raz. Brzmi znajomo? Jestem prawie pewna, że tak. To oczywiste, że czasami każdy potrzebuje chwili dla siebie, momentu, gdy nie będzie musiał robić nic i niczym się przejmować. 
            Wiadomo, że skoro miałam urodziny to mnóstwo osób złożyło mi życzenia. Wszystkie były bardzo miłe i jeszcze raz dziękuję! Jednak jedne szczególnie zapadły mi w pamięci, a konkretniej zdanie "Życzę Ci, abyś zawsze była kochana i potrafiła kochać, bo to jest najważniejsze w życiu.". Po usłyszeniu tych słów w moich oczach automatycznie pojawiły się łzy wzruszenia i uśmiech na ustach. Każdy ma inne priorytety w życiu. Dla jednych najważniejsze jest osiągnięcie sukcesu na polu zawodowym, dla drugich zabawa, a dla trzecich zdobycie uznania innych ludzi. Jednak to chyba właśnie umiejętność kochania jest najważniejsza i życie tak, aby mieć w swoim otoczeniu ludzi, którzy są dla nas ważni i my jesteśmy ważni dla nich. Nie istotne czy będziemy pracować od rana do nocy, czy leżeć na kanapie, czy spełniać się artystycznie. Dopóki mamy dookoła siebie osoby, które kochamy wszystko jest w porządku, albo jeśli nie jest, to będzie już niebawem. Doceniajmy swoje rodziny, przyjaciół i partnerów, bo bez ich obecności nasze życie na pewno byłoby całkowicie inne i obawiam się, że wcale nie lepsze. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania zdjęć :)You Might Also Like

17 komentarze

 1. Ale cudownie wygladasz. Chcę takiego misia *.*

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje z okazji przekroczenia progu dojrzałości. Co do stylizacji, nic się nie zmienia: kobieco, elegancko, stylowo, z klasą. Przepięknie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Przepiękna stylizacja, a ten miś? Cudowny. Sama chciałabym takiego posiadać albo dostać od ukochanej osoby lub jakiegoś "tajemniczego" wielbiciela :) co do postu ktoś dobrze Ci złożył i ja też z całego serca życzę Ci abyś czuła się zawsze kochana i doceniania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego! Masz śliczną sukienkę! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego! cudowna sukienka, skąd?

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać, że sukienka idealnie na Tobie leży i prezentuje się ślicznie. Ta ciemna pomadka podkreśla kolor oczu i wprost zakochałam się w tym misiu <3

  OdpowiedzUsuń
 7. wszystkiego dobrego!♥ śliczne masz włosy

  halvmaner blog

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowna sukienka, pięknie się w niej prezentujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 9. świetnie wyglądasz! wszystkiego co najlepsze! :)
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ladna sukienka i fajny misiu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystkiego najlepszego! Sukienka miazga. Pozdrawiam. Jestem tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 12. No nawet spoko ten cytat :)

  OdpowiedzUsuń
 13. sliczna sukienka
  Wszystkiego najlepszego, wielu sukcesów, pogody ducha, cieprliwości!

  OdpowiedzUsuń
 14. Wyglądasz rewelacyjnie :*
  Śliczna sukienka <3
  Wszystkiego najlepszego!! :)

  Zapraszam :* odwdzięczam się za każdą obserwacje:D

  grlfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

NellaNellStyle. Obsługiwane przez usługę Blogger.